Kontaktinformasjon

Museet er ope:
10-17 alle dagar (mai-august)
10-14 tysdag-fredag (september-april)


Besøksadresse:
Sandvenvegen 50, Norheimsund
Epost: fartoyvern@hvm.museum.no

Kaldestad, som ligg i sørenden av Norheimsund sentrum. Følg vegen mot Tørvikbygd om du kjem med bil. Kjem du med buss kan du gå den fine strandpromenaden frå Sandven hotell og sørover. Det tek fem minuttar og er ein særs fin tur.

Kart

GPS koordinatar:
Breiddegrad: 60.365845834
Lengdegrad: 6.1482238769

Postadresse:
Postboks 53
5601 Norheimsund

Org.nr.: 987927704


Under finn du ei liste over tilsette ved HFS med kundekontakt. Ynskjer du kontakt med andre tilsette ring oss på 47 47 98 39, eller send e-post til fartoyvern@hvm.museum.no

 

Administrasjon

 

 

Anne Marie Øvrevik Hardanger Voss Museum

Økonomi og -administrasjonsleiar
Anne Marie Øvrevik
Tlf: 99 32 98 50
E-post:anne.marie.ovrevik@hvm.museum.no

Signe Skeie Brurok Hardanger Voss Museum

Personalkonsulent
Signe Skeie Brurok
Tlf: 97 66 61 08
E-post: signe.skeie.brurok@hvm.museum.no

Lina Oma Hvm

Økonomikonsulent
Lina Oma 
Tlf: 99 20 72 02
E-post: lina.oma@hvm.museum.no

 

 


Fartøyvernavdelinga

 

 

Åsmund Kristiansen Hardanger Og Voss Museum

Avdelingsleiar fartøyvern

Åsmund Kristiansen
Tlf: 91 74 68 11
E-post: asmund.kristiansen@fartoyvern.no

Morten Hesthammer Hvm

Nestleiar fartøyvernavdelinga
Morten Hesthammer
Tlf 47 48 82 95
E-post: morten.hesthammer@fartoyvern.no

 

Ivar Hoflandsdal Hardanger Og Voss Museum

Verftsformann
Ivar Hoflandsdal
Tlf: 41 47 45 20
E-post: ivar.hoflandsdal@fartoyvern.no

 

Geir Madsen Hardanger Og Voss Museum

Seniorkonsulent
Geir Madsen
Tlf: 48 99 42 41
E-post: geir.madsen@fartoyvern.no

 

Rasmus Tornqvist Hardanger Og Voss Museum Kopi
               

Fartøyvernkonsulent/Prosjektleiar
Rasmus Törnqvist   
Tlf 47 34 85 59
E-post: rasmus.tornqvist@fartoyvern.no

 

Seppe Lehembre Hardanger Voss Museum

Smed
Seppe Lehembre  
Tlf 98 46 26 07
E-post: seppe.lehembre@fartoyvern.no

 

 

 

Museumsavdelinga  

 

 

 Heidi Richardson Hardanger Fartoeyvernsenter

Avdelingsleiar/konservator
Heidi Richardson
Tlf: 41 26 06 97
E-post: heidi.richardson@hvm.museum.no

 

Tina Kjerland Ved Hardanger Fartoeyvernsenter 

Formidlingsleiar
Tina Kjerland
Tlf: 90 88 99 30 
E-post: tina.kjerland@hvm.museum.no

 

Peter Helland Hansen Hardanger Voss Museum

Leiar småbåtverkstad
Peter Helland-Hansen
Tlf: 48 06 24 49
E-post:

 

Ingunn Undrum Hardanger Og Voss Museum
          

Reipslagar
Ingunn Undrum
Tlf: 47 47 98 44 
E-post:

 

Reipslagar
Sarah Sjøgren
Tlf: 47 47 98 44

 

Hege Vedvik

41 48 75 29

Marknadsførar (vikariat)

Kjersti Neteland

Forpleiningsansvarleg

S/J Mathilde

99 09 79 78

 

Audun Apelseth

97 19 97 30

Skipper

Nikolaj Jorn

40 01 77 48

Bestmann

 Arbeidstid: Kl 07.30 - 15.00